Vitajte v zodpovednej spoločnosti
Medzinárodný projekt podporujúci zodpovedný prístup k triedeniu odpadov a ochrane životného prostredia na Slovensko prináša spoločnosť ENVI-PAK
ENVI-PAK 
  • Chránime životné prostredie.
  • Prírodné zdroje ubúdajú, obaly pribúdajú. Reduce, Reuse, Recycle.
  • „Spoločenská zodpovednosť predstavuje záväzok podnikateľov usilovať o také stratégie, robiť také rozhodnutia alebo vykonávať také aktivity, ktoré sú žiadúce z pohľadu cieľov a hodnôt našej spoločnosti.” H. R. Bowen

Projekty

Projekt Zodpovedná organizácia

je určený firmám, ktoré majú spoločenský záujem podieľať sa na ochrane životného prostredia triedením odpadu a inými aktivitami.

Zapojte sa do projektu
a preukážte svoju zodpovednosť.

Projekt Zodpovedná obec

je určený samosprávam, ktoré majú spoločenský záujem podieľať sa na ochrane životného prostredia triedením odpadu a inými aktivitami.

Projekt pripravujeme...

Projekt Zodpovedná škola

je určený vzdelávacím inštitúciám, ktoré majú spoločenský záujem podieľať sa na ochrane životného prostredia triedením odpadu a inými aktivitami.

Projekt pripravujeme...

Projekt Zodpovedný občan

je určený jednotlivcom, ktorí majú spoločenský záujem podieľať sa na ochrane životného prostredia triedením odpadu a inými aktivitami.

Zapojte sa do projektu
a preukážte svoju zodpovednosť.

logo
TCHIBO SLOVENSKO

ponúka predaj kávy, kávových doplnkov, kávovarov, výrobníkov ľadu, zmrzlinovačov, oblečenia, spodnej bielizne, kozmetiky, prípravkov starostlivosti o telo, pokožku a vlasy, dekoratívnej kozmetiky. Ďalej predaj obuvi, príslušenstva k manikúre a pedikúre, domácich potrieb, či riadov.

www.tchibo.sk 

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe… 

logo
Knauf Bratislava

vyrába stavebné systémy. Tieto systémy zjednodušujú projektovanie aj samotnú výstavbu a ponúkajú zmysluplné a kompletné riešenia

www.knauf.sk

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe…  

logo
Heineken Slovensko, a.s.

výrobca a predajca piva a sladu. Najväčšia pivovarnícka skupina v Európe a tretia najväčšia na svete.

www.heineken.com

logo
Bramac - strešné systémy, spol. s r.o.
líder na trhu strešných systémov

www.bramac.sk

logo
Lidl Slovenská republika

medzinárodná obchodná sieť predajní zo skupiny Schwarz, pôsobiaca v Európe. Svojim zákazníkom ponúka tovar každodennej spotreby.

www.lidl.sk

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe… 

logo
VEPOS - SKALICA

zaisťuje kompletný servis komunálnych služieb pre mestá a obce v oblasti nakladania s odpadmi, údržby mestskej zelene, verejného osvetlenia, komunikácií a chodníkov.

www.vepos.sk

logo
KINEX KLF

zaoberá sa vývojom a výrobou radiálnych jednoradových guľkových a valčekových ložísk a ich komponentov pre strojársky a koľajový priemysel a výrobou obrábacích strojov a špeciálneho náradia.

www.kinex.sk

logo
Obal - Servis

Poskytuje služby v oblasti balenia hotových výrobkov určených na prepravu, zaoberá sa výrobou drevených prepravných obalov a predajom obalových materiálov. Poskytuje servis pracovných strojov určených na balenie a manipuláciu s tovarom.

www.obalservis.sk

logo
Nestlé Slovensko

Nestlé Slovensko, s. r. o., popredná svetová potravinárska firma, pôsobiaca v oblasti výživy, zdravia a zdravého životného štýlu.

www.nestle.sk

logo
Canon Slovakia

Canon je celosvetový líder v zobrazovacích produktoch a riešeniach pre digitálne domáce použitie a kancelárie.

www.canon.sk
logo
Nutricia

Spoločnosť Nutricia pôsobí v Českej a Slovenskej republike v oblasti dojčenskej a detskej výživy a klinickej výživy. Spoločným cieľom je poskytovať vysoko kvalitné produkty podporujúce zdravie spotrebiteľov.

www.nutricia.sk

7.3.2016Spoločnosť TCHIBO SLOVENSKO sa rozhodla dokázať, že tiež patrí medzi zodpovedné spoločnosti

tchibo_logo_nove-cmykTCHIBO SLOVENSKO prešla environmentálnym aduitom a získala základnú úroveň certifikátu zodpovednej organizácie. Dokázala, že triedenie odpadu a životné prostredie jej nie je ukradnuté.

Audit bol zameraný na to, ako sa dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu TCHIBO chová voči svojmu okoliu z hľadiska odpadov, znečisťovania prostredia, šetrenia prírodných zdrojov a environmentálnych aktivít.

21.10.2015Knauf Bratislava sa svojim environmentálnym prístupom zaradila medzi zodpovedné organizácie

knaufSpoločnosť Knauf Bratislava s.r.o. prešla environmentálnym auditom, vďaka ktorému získala základnú úroveň certifikátu zodpovednej spoločnosti na najbližšie tri roky.

Knauf Bratislava na základe dosiahnutého hodnotenia v environmentálnom audite potvrdil vysokú úroveň svojej environmentálnej zodpovednosti a správnosť nastavenia procesov v oblasti triedenia a zhodnocovania odpadov. 

19.12.2014Bramac je certifikovanou zodpovednou organizáciou základnej úrovne

Logo%20Monier%20vlna%20BramacSpoločnosť Bramac - strešné systémy preverená environmentálnym auditom projektu ZODPOVEDNÁ SPOLOČNOSŤ splnila základnú úroveň nastavených požiadaviek a získala certifikát s trojročnou platnosťou.

19.12.2014Heineken je príkladne environmentálny

heineken_logoSpoločnosť Heineken Slovensko sa môže pýšiť certifikátom Zodpovedná organizácia rozšírenej zodpovednosti, ktorý si zasluhuje príkladne nastavenými environmentálnymi procesmi vo firme.

1.12.2014Lidl informoval o získaní certifikátu pre zodpovedné organizácie

Logo_1Spoločnosť Lidl obstála v environmentálnom audite oprávnenej organizácie ENVI-PAK a stala sa v poradí siedmym subjektom, ktorý získal certifikát pre zodpovedné organizácie.

Lidl aktívne prispieva k ochrane životného prostredia a zvyšovaniu environmentálneho povedomia, čo potvrdil aj výsledok environmentálneho auditu.

25.11.2014Lidl Slovenská republika

Logo_1Lidl Slovenská republika nie je len stále populárnejším obchodným reťazcom, ale aj aktívnym realizátorom zaujímavých environmentálnych projektov. Lidl úspešne prešiel aj environmentálnym auditom projektu ZODPOVEDNÁ SPOLOČNOSŤ, ktorý potvrdil správne nastavené procesy v oblasti triedenia a zhodnocovania odpadov a udelil organizácii certifikát základnej úrovne na obdobie 3 rokov.