Prejsť na navigáciu

Ako sa zapojiť

Význam projektu ZODPOVEDNÁ SPOLOČNOSŤ spočíva vo zvýšení vedomostí, zručností a návykov týkajúcich sa triedenia odpadov z obalov, v zmene spotrebiteľského správania a prevzatí zodpovednosti za prostredie, v ktorom žijeme. Prostredníctvom tohto projektu môžete dať verejnosti najavo, že sa správate voči svojmu okoliu zodpovedne a robíte niečo užitočné pre životné prostredie.

Projekt ZODPOVEDNÁ SPOLOČNOSŤ predstavuje dlhodobú spoluprácu a priebežnú komunikáciu medzi spoločnosťou ENVI-PAK a účastníkmi projektu.

Spoločnosť ENVI-PAK si vyhradzuje právo zisťovať a kontrolovať stav úrovne environmentálnej zodpovednosti zapojených účastníkov počas celého trvania projektu, t.j. od elektronickej registrácie až po koniec platnosti nadobudnutého certifikátu.


Vyhodnotenie

Na základe dosiahnutého bodového ohodnotenia environmentálneho auditu vás vyhodnotíme ako úspešného alebo neúspešného účastníka projektu ZODPOVEDNÁ SPOLOČNOSŤ. O výsledkoch vás budeme informovať do desiatich pracovných dní odo dňa vykonania environmentálneho auditu. O prípadnom úspechu či neúspechu sa dozviete aj po prihlásení sa na váš účet na web stránke projektu.

Ako úspešný účastník získavate certifikát Zodpovedná organizácia, Zodpovedná obec, Zodpovedná škola základnej alebo rozšírenej úrovne. Taktiež budete mať prístup k informačnému balíčku, ktorý obsahuje propagačné materiály.

Ako neúspešný účastník sa môžete o certifikát Zodpovednej organizácie, Zodpovednej obce, Zodpovednej školy uchádzať znova, opätovným absolvovaním environmentálneho auditu, avšak až po určitej dobe (minimálne 3 mesiace odo dňa neúspešného auditu) a po náprave a zlepšení úrovne environmentálnej zodpovednosti vo vašej organizácii, obci, škole. K tomu vám dopomôžu naše odporúčania, ku ktorým sa dostanete na vašom účte.

logo
Orange Slovensko

je najväčší mobilný operátor na Slovensku. Zároveň je poskytovateľom pevných sietí a verejnej dátovej služby prostredníctvom verejných telekomunikačných sietí.

www.orange.sk

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe…

logo
Slovenské elektrárne Mochovce

sú bezpečným, spoľahlivým, efektívnym a konkurencieschopným výrobcom elektriny s dominantným postavením na elektroenergetickom trhu v SR.

www.seas.sk

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe…  

logo
TOMRA Sorting s.r.o.

je globálnym lídrom v triediacich technológiách používaných v recyklácii, potravinárstve, špeciálnych produktoch a ťažbe surovín. Vyrába sofistikované a inovatívne strojárske stroje a triediace linky na báze senzorov pre optimálnu produktivitu zdrojov.

www.tomra.com 

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe…  

logo
TCHIBO SLOVENSKO

ponúka predaj kávy, kávových doplnkov, kávovarov, výrobníkov ľadu, zmrzlinovačov, oblečenia, spodnej bielizne, kozmetiky, prípravkov starostlivosti o telo, pokožku a vlasy, dekoratívnej kozmetiky. Ďalej predaj obuvi, príslušenstva k manikúre a pedikúre, domácich potrieb, či riadov.

www.tchibo.sk 

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe… 

logo
Knauf Bratislava

vyrába stavebné systémy. Tieto systémy zjednodušujú projektovanie aj samotnú výstavbu a ponúkajú zmysluplné a kompletné riešenia.

www.knauf.sk

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe…  

logo
Heineken Slovensko, a.s.

výrobca a predajca piva a sladu. Najväčšia pivovarnícka skupina v Európe a tretia najväčšia na svete.

www.heineken.com

logo
Bramac - strešné systémy, spol. s r.o.
líder na trhu strešných systémov.

www.bramac.sk

logo
Lidl Slovenská republika

medzinárodná obchodná sieť predajní zo skupiny Schwarz, pôsobiaca v Európe. Svojim zákazníkom ponúka tovar každodennej spotreby.

www.lidl.sk

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe… 

logo
VEPOS - SKALICA

zaisťuje kompletný servis komunálnych služieb pre mestá a obce v oblasti nakladania s odpadmi, údržby mestskej zelene, verejného osvetlenia, komunikácií a chodníkov.

www.vepos.sk

logo
KINEX KLF

zaoberá sa vývojom a výrobou radiálnych jednoradových guľkových a valčekových ložísk a ich komponentov pre strojársky a koľajový priemysel a výrobou obrábacích strojov a špeciálneho náradia.

www.kinex.sk

logo
Obal - Servis

Poskytuje služby v oblasti balenia hotových výrobkov určených na prepravu, zaoberá sa výrobou drevených prepravných obalov a predajom obalových materiálov. Poskytuje servis pracovných strojov určených na balenie a manipuláciu s tovarom.

www.obalservis.sk

logo
Nestlé Slovensko

Nestlé Slovensko, s. r. o., popredná svetová potravinárska firma, pôsobiaca v oblasti výživy, zdravia a zdravého životného štýlu.

www.nestle.sk

logo
Canon Slovakia

Canon je celosvetový líder v zobrazovacích produktoch a riešeniach pre digitálne domáce použitie a kancelárie.

www.canon.sk

Čítaj viac o ich zodpovednom prístupe…  

logo
Nutricia

Spoločnosť Nutricia pôsobí v Českej a Slovenskej republike v oblasti dojčenskej a detskej výživy a klinickej výživy. Spoločným cieľom je poskytovať vysoko kvalitné produkty podporujúce zdravie spotrebiteľov.

www.nutricia.sk